ההסתדרות 35, חיפה

072-3929-707

ראשון-שישי 8:00 - 17:00

מצבר פריקה עמוקה

מצבר וולטה

אם אתם מחפשים לשמור על איכות הסביבה מצבר פריקה עמוקה, זו התשובה עבורכם. למה? מצבר פריקה עמוקה פועל על ידי שימוש באופן מחזורי באנרגיה שהוא צבר בזמן השימוש בו. לפיכך השימוש בו נעשה על ידי פעילות עצמית של המצבר ולא מצריך התערבות בפעילותו, כמו גם הטענתו מחדש על ידי מטען מתאים לעיתים קרובות.

מצבר מסוג זה נותן את האפשרות לנצל את האנרגיה של המצבר עד תומה, וכתוצאה מכך מצבר מסוג זה מחזיק שנים רבות ללא צורך בהטענה שלו או בהחלפתו. יחד עם זאת חשוב לשמור על תחזוקה של המצבר ולבצע בדיקות שהן יחסית פשוטות על ידי חשמלאי. עם עריכת הבדיקות חיי המצבר יתארכו עוד ועוד.

למי מתאים מצבר פריקה עמוקה 12v?

בעיקרון מצבר פריקה עמוקה 12v מתאים לכלי רכב מסוימים, ובעיקר כלי רכב שיש צורך בהתנעה מיוחדת בהם או שהשימוש במצבר פריקה עמוקה הוא הקל ביותר, הנוח ביותר והמתאים להם ביותר. בין סוגי הרכבים שבהם משתמשים במצבר פריקה עמוקה ניתן להבחין לדוגמא: בקרוונים, מכונות פוליש, במות הרמה, סירות, מכונות שטיפת רצפות, קלנועיות, רכבי גולף ועוד.

חשוב לבצע את התאמת המצבר מסוג זה על ידי איש מקצוע מומחה בתחום, הרי כידוע בחירה לא נכונה של מצבר יכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לכלי הרכב שבו המצבר מורכב.

מצבר פריקה עמוקה מחיר

מצבר פריקה עמוקה ניתן למצוא ולרכוש במחירים שונים ומגוונים וכמובן בחנויות שמתעסקות בשוק המצברים, עלות המצבר כמובן תלויה בשאלה לאיזו מטרה מיועד המצבר וכן לאיזה כלי רכב הוא מיועד. כפי שציינו לעיל, יש מגוון רחב של כלי רכב שבהם נעשה שימוש במצבר פריקה עמוקה, שכן המצבר פועל על ידי אנרגיה שהוא עצמו מייצר ואוגר ולכן ברכבים אלו סוג מצבר פריקה עמוקה הוא המתאים והנוח ביותר.

אולם יחד עם זאת, אם בחרתם להשתמש בסוג מצבר זה שימו ליבכם לכך שעדיין יש צורך בעריכת בדיקות מידי פעם בפעם על מנת שהכל יתפקד כראוי ובנוסף לכך שאורך חיי המצבר יתארכו.

איפה ניתן לרכוש מצבר פריקה עמוקה?

בבית המצברים תמצאו מגוון רחב של מצברי פריקה עמוקה, הידוע בינהם הוא מצבר פריקה עמוקה 12v. בחברתנו יש צוות עובדים מיומן אשר יבדוק ויתאים בדיוק עבורכם איזה סוג של מצבר מתאים לכלי הרכב שברשותכם, כמו כן, צוות העובדים המקצועי שלנו עורך בדיקות יסודיות למצבר מסוג פריקה עמוקה, ועל כן, אם אינכם יודעים כיצד לבצע בדיקות אלו, פנו אלינו ונעשה זאת עבורכם.

מצבר פריקה עמוקה הוא סוג המצברים היעילים והטובים ביותר במיוחד כאשר מדובר ברכבים מסוימים, כאשר הקלות בהתקנת מצבר זה ברכב היא זו שהופכת את מצבר פריקה עמוקה להיות המתאים ביותר עבור סוגי רכבים אלו.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3929-707 או פנו בטופס:

מאמרים נוספים