ההסתדרות 35, חיפה

072-3929-707

ראשון-שישי 8:00 - 17:00

מצברים לקלנועית – המדריך המלא

קלנועית

גיליתם שהמצבר לקלנועית התקלקל. לפני שאתם ממהרים להזמין איש מקצוע, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על החלפת מצבר לקלנועית, כדי לעשות את זה נכון.

מהי קלנועית?

קלנועית מוגדרת כרכב שמונע באמצעות מנוע חשמלי, לרוב יש בה עד שני מקומות ישיבה. הקלנועית משמשת לנסיעות קצרות, ופופולרית בעיקר בקרב האוכלוסייה המבוגרת, שמשתמשת בקלנועית על מנת להתנייד בקלות בסביבה הסמוכה. בין אם מדובר בגיחה לסופר, לדואר, לבנק, או לקופת החולים, הקלנועית מהווה פתרון בטוח עבור הנוסעים, היא אמינה, קלה לתפעול, ומהירותה איטית ובטוחה.

הקלנועית משמשת גם אנשים שמוגבלים הליכתם, ומסייעת להם להתנייד.

המצבר הפסיק לעבוד

חשוב להבין שעבור אותם אנשים שזקוקים לקלנועית, מצבר שהתקלקל פירושו פגיעה בניידות. מי שמתנייד בקלנועית תלוי בה, ומכאן נובעת החשיבות למציאת מצבר איכותי, אמין, בזמן המהיר ביותר. בית המצברים מציע שירותי ייעוץ והחלפת מצברים, בהתאם לסוג הקלנועית. תוכלו להזמין בשירות החלפת מצברים עד הבית, ולפתור את הבעיה במהירות. כשמדובר על מצבר של קלנועית, המצבר הדרוש הוא מצבר פריקה עמוקה – הכוונה למצבר שמטעין את עצמו.

אנחנו כאן בשבילכם

הרגע בו הקלנועית מפסיקה לעבוד עלול להיות רגע מלחיץ. לרוב עולים לראש חששות מהוצאה כספית כבדה, או מתיקון מורכב ומסובך שישבית את הקלנועית. כשאתם נעזרים בשירות של בית המצברים, אתם יכולים להיות רגועים. המומחים שלנו יעשו הכול כדי לתת לכם ייעוץ, ולהסביר לכם בסבלנות את המצב. נקפיד להציע את האופציות בשקיפות מלאה בנוגע ליתרונות והחסרונות של כל אחת מהבחירות. הליך ההרכבה מתבצע בידי אנשי מקצוע, בעלי ניסיון של שנים, מה שמבטיח הרכבה בטוחה ואמינה. אנו מקפידים על מחירים הוגנים ומשתלמים, ועל מצברים באיכות גבוהה. בסופו של דבר, כשעושים את הדברים כמו שצריך, החלפת מצבר לא אמורה להיות עניין מלחיץ.

התאמת המצבר עבור הקלנועית שלכם

לפני שתתאימו מצבר לקלנועית שלכם או של יקיריכם, כדי להתייעץ תחילה עם אנשי המקצוע. המומחים ידעו להכווין אתכם לסוג המצבר המתאים, בהתאם לסוג הקלנועית.

המומחים של בית המצברים יוכלו להתאים עבורכם את המצבר המבוקש. אנו עובדים עם מותגים איכותיים ובינלאומיים, כדוגמת וולטה ובוש, לצד מצברי שנפ. מצברים אלו מגיעים עם אחריות מלאה מהיצרן, מה שמבטיח לכם ראש שקט לאחר החלפת המצבר. בזכות הניסיון שצברנו נבטיח הרכבה מקצועית ובטוחה של המצבר, לצד אחריות ארוכת טווח.

כמה זה עולה?

אורך חיי המדף של מצבר לקלנועית דומה מאוד לאורך חיי המדף של מצבר לרכב – 3-5 שנים. המחירים מתחילים מ-580 ₪, כאשר יש לקחת בחשבון את גודל המנוע, ובכך להתאים את המצבר. ברוב המקרים המצבר הנדרש עבור קלנועית הוא מצבר של 70 אמפר, שמחירו מתחיל מ-580 ₪.

החלפה עד הבית

לא לכולם יש את האמצעים להביא את הקלנועית עד למוסך, ובמקרים כאלה מומלץ להשתמש בשירות החלפת מצבר עד הבית. המומחים שלנו יגיעו עד אליכם עם המצבר המתאים, ויבצעו את ההחלפה אצלכם בבית. מדובר בעניין של כמה שעות, עד שתוכלו להשמיש את הקלנועית מחדש, ולשכוח מהעניין. אל תתפשרו על התאמת מצבר לקלנועית והרכבה מקצועית.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3929-707 או פנו בטופס:

מאמרים נוספים