ההסתדרות 35, חיפה

072-3929-707

ראשון-שישי 8:00 - 17:00

מצברים בחיפה

המצברים שלנו

בבית המצברים תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות למצברים, בין היתר מצברים חדשים, מצברים משומשים, מצברים יד שנייה, ומצברים לפי סוגי כלי רכב, ויותר מכך מצברים לפי סוג ספציפי כמו לדוגמא גודל ועוצמה. השירות שלנו מתמקד באזור חיפה והסביבה, ועל כן, אם הנכם מתגוררים באזור חיפה או הסביבה תוכלו ליצור עמנו קשר, וצוות העובדים המקצועי שלנו ייעץ לכם על סוגי פתרונות שונים לתקלות שונות במצבר. אז אם אתם מתגוררים באזור חיפה או הסביבה ויש לכם תקלה במצבר אצלנו יש מצברים בחיפה.

איפה ניתן למצוא מצברים בחיפה?

כאשר קונים מצבר חשוב לשים לב שאת המצבר אתם קונים במקום מקצועי בעל שם, וותק של שנים וניסיון בתחום. הרי ששמענו לא אחת סיפורים על אנשים שנפלו קורבן למקרים של הונאה ותרמית, אותם אנשים רכשו מצברים במיטב כספם כאשר המצברים תוארו להם כמצברים חדשים, שלא נעשה בהם כל שימוש לפני כן. אולם בהמשך לכך, הדבר התברר כשקר ולא יותר מזה. לאחר כשבוע המצבר התקלקל לא ועבד, ולכן לא היה ניתן להניע את הרכב, כאשר התקשרו האנשים לברר מה קורה למצבר ולמה הוא לא מניע הם קיבלו תשובות מתחמקות, ולעיתים אף תשובות שאינן הגיוניות, ויותר מכך היו אף מקרים של אנשים שהתמודדו מול חברות ועסקים אשר בדיעבד התברר כי הם בהליכי פשיטת רגל.

בסופו של יום, אותם אנשים הגיעו אלינו כאשר הם אובדי עצות ואחוזי טראומה, מיד הסברנו להם את המצב, ונתנו להם את האופציות והפתרונות העומדים ברשותם וסייענו להם בהתגברות על הבעיה והבנה עתידית לגבי מצברים, כיצד הם פועלים והחשיבות של רכישת מצבר במקום מוסמך לכך.

מצברים חיפה

אנו בבית המצברים עובדים באזור חיפה והסביבה וכפי שציינו יש ברשותנו מגוון פתרונות של מצברים החל ממצברים חדשים ועד מצברים משומשים. תוכלו להתרשם מן מגוון המוצרים באתר שלנו ובנוסף לכך תוכלו ליצור איתנו קשר ונציג מטעמנו יעמוד לרשותכם, יענה לכם על כל שאלה שתעלה לכם ויסביר בפרוטרוט את האופציות שעומדות בפניכם במצבכם הנתון. מלבד למצברים תוכלו למצוא באתר שלנו פתרונות ואביזרים נוספים למצברים כמו לדוגמא: מצברים בפריקה עמוקה ומטענים למצברים. חשוב להגיש שלכל רכב יש מספר מצומצם של מצברים שמתאימים עבור אותו רכב, שימוש במצבר שאיננו מתאים עשוי לגרום לנזקים רבים, ועל כן אנו ממליצים לכם להתייעץ תמיד בטרם רכישת המצבר.

בית המצברים

המצבר הינו תחליף לחשמל ומהווה מקור חשמלי תחליפי, ניתן להפעיל בעזרת המצבר כלי רכב, מכונות מסוגים שונים ועוד. שימושי המצבר נמצא במגוון תעשיות בתחומים שונים בעולם. אנו בבית המצברים בעלי וותק וניסיון רב בתחום המצברים, אנו עובדים באזור חיפה והסביבה, ואנו מתמחים במציאת פתרונות מגוונים והטובים ביותר עבור כל אחד ואחת.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3929-707 או פנו בטופס:

מאמרים נוספים