ההסתדרות 35, חיפה

072-3929-707

ראשון-שישי 8:00 - 17:00

מחירי מצברים

מבצעי המצברים שלנו

כידוע ישנם סוגים שונים למצברים, ועל כן מחירי מצבר יהיו שונים בהתאם לכך. כל רכב זקוק למצבר מסוג שונה, שכן המצבר של רכב תלוי בגודל, חברה וסוג. תוכלו למצוא מגוון סוגים של מחירי מצברים ועלות מצבר שונה, לפי סוג החברה וגודל המצבר המבוקש כמו לדוגמא: מצבר לרכב מצבר 40 אמפר מחיר החל מ- 333 ש״ח, 60 אמפר מחיר החל מ- 380 ש״ח, מצבר 46 אמפר מחיר החל מ- 370 ש״ח, מצבר 55 אמפר מחיר החל מ- 370 ש״ח, מצבר 72 אמפר מחיר החל מ- 480 ש״ח.

מצבר לרכב מחיר

אם עולה בראשכם השאלה כמה עולה מצבר לרכב, הנה התשובה: מחירי מצברים לרכב יכולים נמכרים ממחיר של החל מ- 333 ש״ח ומעלה. כפי שציינו לעיל מחירי מצבר לרכב תלויים בגורמים שונים, אך חשוב לציין ולומר שחשוב להתאים את סוג המצבר לרכב שלכם, שכן מצבר שאינו מתאים עלול לגרום לנזק ממשי לרכב ולתשלומים נוספים שלעיתים אף לא תחשבו עליהם. מחירי מצברים כמובן משתנים על פי גודלם כפי שצוין לעיל תוכלו לראות שככל שהגודל והעוצמה של המצבר גבוהה יותר כך המצבר עשוי לעלות הרבה יותר.

כמה עולה להחליף מצבר לרכב?

אורך חייו של מצבר הוא בין שלוש לחמש שנים, תלוי בשימוש שעשיתם, או גורמים שונים כמו למשל: אם השארתם אורות ברכב דולקים לאחר שיצאתם ממנו, אם השארתם את הרכב דומם מבלי להניע אותו במשך תקופה ארוכה, או לפעמים מגורמים כמו למשל הדלקה של רדיו או שימוש במטען כאשר הרכב כבוי. חשוב לדעת שיש להתאים את המצבר לרכב, ועל כן, גדלים מסוימים וסוגים שונים של מצברים עלולים לא להיות מתאימים, אז אל תחשבו דווקא על מצברים במחירים, אלא תרכשו את מה שבאמת מתאים לרכב שלכם.

מצבר לקלנועית מחיר

קלנועית הינה רכב המיועד לעד 2 נוסעים, כיום לקלנועית יש שימוש עיקרי בעיקר לבני הגיל השלישי, על מנת שהם יוכלו להתנייד ממקום למקום בקלות וללא חיובים כמו ביטוחים. אך יחד עם זאת, גם לקלנועית יש מצבר ואורך החיים של מצבר לקלנועית הוא זהה למצבר של רכב, אורך חיים של בין שלוש לחמש שנים. מצבר לקלנועית מחיר הינו החל מ- 580 ש״ח. קלנועית היא סוג של רכב מיוחד, על כן, בדקו את הגודל המתאים למנוע של הקלנועית, בדרך כלל יהיה מדובר במצבר 70 אמפר מחיר של החל מ- 580 ש״ח.

מצברים השוואת מחירים

בבית המצברים תוכלו למצוא מגוון סוגים של מצברים הכולל הגעה והחלפה עד בית הלקוח, וכמו כן, יש ברשותנו מגוון סוגים רחב של מצברים ומחירם כפי שתוכלו לראות לעיל, ועל ידי הרשימה והמחיר לעיל תוכלו לבצע השוואת מחירים עבור המצבר המתאים והאידיאלי ביותר לרכב שלכם. התקשרו עוד היום ונעזור לכם להתאים את המצבר הנכון במחירי המצברים הטובים ביותר.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3929-707 או פנו בטופס:

מאמרים נוספים