ההסתדרות 35, חיפה

072-3929-707

ראשון-שישי 8:00 - 17:00

החלפת מצבר

auto-repair

כאשר הרכב נתקע ולא מניע לנו יותר, בדרך כלל ניכנס ללחץ ונחשוב על פתרונות מגוונים מה ניתן לעשות, ואיך ממשיכים מהסיטואציה שבה הרכב לא מניע לנו. החלפת מצברים יכולה להיגרם מסיבות שונות, כמו לדוגמא: השארת אורות ברכב לאחר נעילה, השארת מזגן או רדיו עובדים ועוד. החלפת מצבר לרכב יכולה להיות פעולה שגוזלת זמן יקר, אולם יחד עם זאת חשוב לדעת שמדובר בפעולה חשובה ומהותית שיכולה להשפיע על כל מהלך החיים של הרכב שלנו.

מהו מצבר לרכב ומה תפקידו?

מצבר הוא חלק המצוי בכל כלי רכב, מסוגים שונים, כמו לדוגמא: קטנוע, אופנוע, משאית, רכב, קלנועית, אופנוע ים, מלגזה ועוד. כל כלי רכב מחייב שימוש במצבר שכן הוא המעביר את הזרם החשמלי המאפשר את הנעת הרכב וכן מאפשר הפעלת מכשירים נוספים ברכב כמו לדוגמא: מזגן, אורות ורדיו. כפי שניתן להבין ללא המצבר, הרכב לא יתפקד כראוי. היום השימוש במצברים מתקדם ואין צורך בטיפול שהוא שוטף על מנת שהמצבר יעבוד כראוי.

מתי נבצע החלפת מצבר לרכב?

החלפת מצבר כפי שציינו לעיל, עשויה להיות פעולה מורכבת, שכן יש צורך בידע על מנת לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר, כאשר כמובן זו תחזיק זמן רב ככל הניתן. הרי אורך החיים של מצבר נע בין שנתיים לארבע שנים, ולפיכך, ככל שההתאמה של המצבר לרכב תהיה טובה יותר כך אורך החיים של המצבר יחזיק זמן רב יותר. החלפת מצברים יכולה להיות בסוגים שונים של רכבים ועל כן, יש לפנות למומחה המודע לכל החידושים והטכנולוגיות שיש בשוק המצברים.

איך מחליפים מצבר לרכב?

השארת האורות דולקים, הרדיו או המזגן ברכב, כפי שנאמר לעיל עשויים לגרום לכך שהמצבר יתרוקן. חשוב לבצע את פעולת ההחלפה באופן בטוח, הרי הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר כאשר אנו מדברים על הרכב שמעביר אותנו ממקום למקום, ועל כן יש לבצע החלפת מצבר המתאימה לרכב שלכם באופן האידיאלי ביותר. במצב כזה שנגמר המצבר חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יעבירו אליכם את כל המידע הנחוץ טרם בחירת המצבר החדש וטרם החלפתו. בחירת מצבר והחלפת מצבר איננה עניין של מה בכך, אל תקלו ראש בעניין ופנו לאנשי מקצוע לפני בחירת והחלפת המצבר.

החלפת מצברים

כאמור, החלפת מצבר לרכב היא פעולה מורכבת אשר דורשת עזרה מאדם המבין בתחום. בחירת והחלפת מצברים מחייבת התאמה לכלי הרכב שבו יש צורך בהחלפת המצבר. בחירה לא נכונה יכולה לגרום לנזקים עצומים לרכב, וכמובן שלעיתים מצבר שלא מתאים פשוט לא יעבוד כמו שצריך.

אנו בחברת בית המצברים, נעניק לכם שירות מקצועי, איכותי וללא פשרות, אנו עובדים באזור חיפה, ומגיעים להחליף מצברים עד בית הלקוח.

פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בעניין מצברים.

למידע נוסף ולהזמנות חייגו 072-3929-707 או פנו בטופס:

מאמרים נוספים