מצבר בוש

מצבר לרכב 40A

מחיר מחירון: ₪0.00
המחיר שלנו: ₪520.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 45A

מחיר מחירון: ₪690.00
המחיר שלנו: ₪520.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 52A

מחיר מחירון: ₪790.00
המחיר שלנו: ₪540.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 56A

מחיר מחירון: ₪790.00
המחיר שלנו: ₪540.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 60A

מחיר מחירון: ₪790.00
המחיר שלנו: ₪540.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 70A

מחיר מחירון: ₪890.00
המחיר שלנו: ₪640.00

מצבר בוש

מצבר לרכב 74A

מחיר מחירון: ₪890.00
המחיר שלנו: ₪640.00

מצברי בוש

בוש הינו אחד היצרנים הגדולים והמובילים בתחום המצברים לכלי רכב שונים. מצברי בוש תוכלו למצוא במגוון של סוגים ודגמים. מצברי בוש הם מבין היוקרתיים, אולם יחד עם זאת הם מהטובים שקיימים היום בעולם. תוכלו למצוא מצברי בוש החל מ- 40 אמפר ועד 110 אמפר, ועל ידי התאמת הגדלים והסוגים השונים לרכבים, התייעצו איתנו בבית המצברים ויחד נמצא עבורכם את מצבר בוש שיתאים ביותר עבור מכוניתכם או כלי רכב אחר אשר ברשותכם.

מצבר בוש

חברת בוש לא מפסיקה לחדש ותוכלו למצוא בין מגוון המצברים גם את מצבר בוש סילבר, אשר מותאם לסוגי כלי רכב רבים, כך שהדבר עוזר כאשר אין ידע. על אף האמור, אנו ממליצים בבדיקה והתאמה אישית של מצבר בוש לרכב שלכם, אל תסתכנו ופנו לאיש מקצוע בתחום. בנוסף לכל האמור, מצברי בוש ידועים בהיותם מצברים שאין צורך בתפעול מרובה אלא שהמצבר עובד באופן יבש, וכך ניתן להבין שאין צורך בהתמודדות איתו ביום- יום אלא התפעול הוא פשוט, קל ונוח, כך שאת הבדיקות יש לבצע עם חשמלאים מומחים, וזאת כפי שעושים במצברים כאלה ואחרים נוספים.

היכן ניתן לרכוש מצבר בוש לרכב?

בבית המצברים אנו בעלי מגוון עצום של מצברי בוש, אז בין אם אתם מחפשים מצבר בוש לרכב או מצבר בוש לכל מטרה אחרת, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו את גודל המצבר המדויק עבורכם, ולא תצטרכו לפנות לגורמים נוספים. בית המצברים בעל צוות עובדים מקצועי, יסודי ואמין כאשר לנו יש וותק וניסיון רב שנים. תנו למומחים ולמקצוענים לעשות את העבודה, פנו אלינו, אנו נתאים עבור כלי הרכב שלכם מצבר בוש ספציפי ומדויק עבורו. ידע בעניין מצברים זה חשוב, ועל כן אל תסתפקו במידע שמפורסם, פנו לאיש מקצוע שיכוון אתכם אל מקום המבטחים. שכן הבחירה זה הדבר החשוב ביותר שאתם עושים בטרם ביצוע רכישת מצבר בוש.

מה עוד תוכלו למצוא בבית המצברים?

בבית המצברים תוכלו למצוא מצברים מכל הסוגים: מצברים חדשים, מצברים משומשים, מצברים יד שנייה, מצברי בוש, מצברי וולטה, מצברי שנפ, מצברים בפריקה עמוקה וכן הלאה. בנוסף למצברים תוכלו למצוא ציוד מקיף למצברים כמו לדוגמא: מטענים למצברים. חברת בית המצברים פועלת באזור חיפה והסביבה ומציעה שירותים בין היתר של הגעה והחלפת המצבר בבית הלקוח. כפי שצוין לעיל, בחירת מצבר בוש מתאים או כל מצבר מסוג אחר משמעותית ומהותית בתכלית, הרי בחירה לא נכונה או בחירה שהיא לא מתאימה תגרום לנזק גדול.

לפיכך, פנו אלינו, אנחנו בטוחים במוצרים שאנו מוכרים גם המוצרים יד שנייה שברשותנו הם מהטובים, התקשרו ונייעץ לכם על פי סכום ההוצאה הרצוי וכן סוג הרכב, מהו המצבר המתאים ביותר עבורכם. מצבר שהוא מתאים יגרום לנסיעה טובה ובטוחה של רכבכם.